Masal Şatosu Atölyeleri’ne İlgi Sürüyor

Türkiye’de bir benzeri olmayan ve çocukların hayallerini süsleyen Sazova Parkı içerisindeki Masal Şatosu’nda Haziran ayı atölyeleri devam ediyor. Masal Şatosu 'nda Düzenlenen atölyelerde çocuklar oynayarak, eğlenerek ve keşfederek öğrenmenin keyfini yaşıyorlar.

‘Her Şey Çocuklar İçin’ ilkesiyle çalışmalarını sürdüren ve yerli yabancı turistlerin ilgisini çeken Şatoda 7-15 yaş arası çocuklar ve aileleri için atölyeler devam ediyor. Gerçekleştirilen ‘Binbir Surat’ ve ‘Odamı Aydınlatıyorum’ atölyelerinde çocuklar hafta sonunu hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirdiler.

Masal ŞatosuBinbir Surat Atölyesi’nde çocukların el becerilerinin geliştirilmesi ve yaratıcılıklarının keşfedilmesini amaçlayan Masal Şato ’su eğitmenleri, atölye çalışmaları sırasında çocuklara meyve ve sebzelere neler yapılabileceğini gösterdiler. Odamı Aydınlatıyorum Atölyesi’nde ise abajur ve ahşabı tanıyarak, kendi odaları için abajurlar yaptılar. şatoyetkilileri, çocukları 3-13 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 4’üncü Masal Şatosu Çocuk Akademisi’ne ve Temmuz ayı içerisindeki diğer atölyelere beklediklerini ifade ettiler.

Hits: 511

Yazar: Sazova Parkı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 − one =