Eti Sualtı Dünyası’nda 19 Mayıs Coşkusu

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Eti Sualtı Dünyası’nda dalgıçlar, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı nedeniyle akvaryumda Türk bayrağı ve Atatürk posteri açtılar. Ziyaretçiler ellerinde bayraklar ve İzmir Marşı söyleyerek, coşkuyla dalgıçların gösterisini izlediler.

Dalgıçlar Türk Bayrağı ve Atatürk Posteri Açtı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı nedeniyle düzenlediği etkinliklere Eskişehirli vatandaşlar coşkuyla katıldı. Eti Sualtı Dünyası dalgıçları Büyük Akvaryumda Türk bayrağı ve Atatürk posteri açarak, ziyaretçilere heyecan ve coşku dolu anlar yaşattılar.

Eti Sualtı DünyasıEskişehir Hayvanat Bahçesini ziyaret edenler hazırlanan sürpriz gösteri anonsu ile Eti Sualtı Dünyası Büyük Akvaryumunu doldurdular. Hayvanat Bahçesi görevlilerinin dağıttığı Türk bayraklarını sallayarak İzmir Marşına eşlik eden ziyaretçiler, balık adamların görünmesi ile mutluluk içinde gösteriyi izlemeye başladılar. İki dalgıç ellerindeki Atatürk ve Türk bayrağını açınca coşku daha da arttı. Eskişehirliler çocuklarıyla yaşadıkları bu anı ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çektiler.

Hits: 15

Yazar: Sazova Parkı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

three × 2 =