Büyükşehir’den 23 Nisan Mesaisi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Sazova Bilim Kültür Sanat Parkı ve Müzeler Kompleksi’nde bayram mesaisi yapacak.

Büyükşehir'den 23 Nisan MesaisiTürkiye Büyük Millet Meclisi’nin ilanının ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98. yılı Eskişehir’de büyük bir coşkuyla kutlanacak. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 5.sini düzenleyeceği Çocuk Şenliği ile 22 Nisan Pazar günü Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’ndan birbirinden eğlenceli etkinlikler ve konserle düzenlenecek. Etkinliğin yanı sıra, Büyükşehir Belediyesi’ne ait merkezler 23 Nisan günü bayram mesaisi yapacak.

Bu kapsamda Müzeler Kompleksi içerisinde bulunan Yılmaz Büyükerşen Balmumu Heykeller Müzesi, Canlı Tarih Sahnesi, Kent Belleği Müzesi, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi ve Eskişehir Kurtuluş Müzesi 23 Nisan Pazartesi günü hizmet verecek. Ayrıca Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı içerisinde bulunan Hayvanat Bahçesi, Bilim Deney Merkezi, Sabancı Uzay Evi ve Masal Şatosu da çocuk bayramında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Hits: 36

Yazar: Sazova Parkı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

two × 2 =