Anadolu Klarnetli Beşlisi Masal Şatosu’nda

Masal Şatosu, birbirinden güzel hafta sonu etkinlikleriyle çocukların ve ebeveynlerinin kaliteli zaman geçirmesine katkı sağlamaya devam ediyor.

Çocuklar için çeşitli etkinlikler düzenleyen Masal Şatosu, oda müziği etkinliğinde bu hafta sonu Anadolu Klarinetli Beşli’sini ağırladı.Çocuklar için çeşitli etkinlikler düzenleyen Masal Şatosu, oda müziği etkinliğinde bu hafta sonu Anadolu Klarinetli Beşli’sini ağırladı. Masal Şatosunda düzenlenen etkinlikte birbirinden yetenekli sanatçılar sanatseverlerle buluştu. Anadolu Klarinetli Beşlisini dinleyen çocuklar ve aileleri keyifli vakit geçirdi. Konserde, keman sanatçısı N.Deniz Mumcu ve H.Bülent Akdeniz, viyola sanatçısı Mesut Tuncer, çello sanatçıları Nur Ayday ve klarinet sanatçısı Kaya Kılıç sahne aldı. Çanakkale Türküsü, Sabahın Seherinde, Güzel Aşık gibi eserleri başarı ile seslendiren sanatçılar çocukların büyük beğenisini kazandı.

Masal Şatosu yetkilileri, Şato’da Müzik etkinliklerinin amacının hem çocuklara müzik sevgisini aşılamak hem de genç sanatçıları motive etmek ve deneyim kazanmalarına yardımcı olmak olduğunu ifade ettiler.

Hits: 41

Yazar: Sazova Parkı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 × 3 =